Dosor etui

Dosor etui
Dosor etui
Dosor etui
Dosor etui

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 2 st, ETUI, 18/1900-tal, delvis silver, förgyllda dosan Österike/Ungern 7,5x4,5 cm

Delvis omarbetade saknar innehåll, skador

202812

2013-09-12