Reinhold Ljunggren litografi
2013-09-12
202831
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): Höstmotiv, signerad R. Ljunggren, CXCVIII/CCC, litografi, 27x41 cm