Leopold Fare akvarell

Leopold Fare akvarell
Leopold Fare akvarell
Leopold Fare akvarell
Leopold Fare akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FARE, Leopold (1926-1996): "Träd vid Stranden" Knäbäckshusen Österlen, signerad Fare, akvarell, 36x45 cm

Snett ur ram

202845

2013-09-12