Ring silver

Ring silver
Ring silver
Ring silver
Ring silver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

RING, silver, trappslipad vit sten, Silversmed Lennart Oehmke, Stockholm 1967, ringstorlek ca 18 mm

Skena med bruksslitage, repor, sten med nagg

202852

2013-09-14