Väggspegel 1900-tal

Väggspegel 1900-tal
Väggspegel 1900-tal
Väggspegel 1900-tal
Väggspegel 1900-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGSPEGEL, 1900-tal, form av sol, skulpterat och förgyllt trä, diameter ca 62 cm

202861

2013-09-12