Virginia Larsson akvarell
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARSSON, Virginia (1844-1893): Sydländskt kvinnoporträtt, osignerad, akvarell, 18x13 cm
PROVENIENS:
Kungliga Vetenskapsakademien genom donation av Gustaf Retzius år 1919.
202897
2013-09-12