Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅGELBUR, 1900-tal, i form av hus med skorsten och veranda, bemålat trä och metall, höjd 90, ca 78x60 cm
Slitage, färgbortfall, sprickor
202920
2013-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här