Fågelbur i form av hus

Fågelbur i form av hus
Fågelbur i form av hus
Fågelbur i form av hus
Fågelbur i form av hus
Fågelbur i form av hus
Fågelbur i form av hus

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅGELBUR, 1900-tal, i form av hus med skorsten och veranda, bemålat trä och metall, höjd 90, ca 78x60 cm

Slitage, färgbortfall, sprickor

202920

2013-09-12