Bordsur hund

Bordsur hund
Bordsur hund
Bordsur hund
Bordsur hund

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUR, 1900-tal, metall, i form av hund bärandes ur, på sockel, höjd ca 20 cm

Slitage

202935

2013-09-12