Baertling färgserigrafi
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BAERTLING, Olle (1911-1981): Karamy, färgserigrafi, 1974, signerad, numrerad och daterad Baertling HC XVIII/XXV, 1962-74. Editerad av Denise René, Paris, bladstorlek 110 x 75 cm, oramad, originalportföljen medföljer denna post
Något gulnad i marginaler efter originalportföljen, missfärgningar av lim i övre marginal.
202941
2013-09-12