Baertling färgserigrafi

Baertling färgserigrafi
Baertling färgserigrafi
Baertling färgserigrafi
Baertling färgserigrafi
Baertling färgserigrafi
Baertling färgserigrafi

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BAERTLING, Olle (1911-1981): Karamy, färgserigrafi, 1974, signerad, numrerad och daterad Baertling HC XVIII/XXV, 1962-74. Editerad av Denise René, Paris, bladstorlek 110 x 75 cm, oramad, originalportföljen medföljer denna post

Något gulnad i marginaler efter originalportföljen, missfärgningar av lim i övre marginal.

202941

2013-09-12