Baertling serigrafi
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BAERTLING, Olle (1911-1981): Vebamak, färgserigrafi, 1974, signerad, numrerad och daterad Baertling HC XVIII/XXV, 1965-74. Editerad av Denise René, Paris, bladstorlek 110 x 75 cm, oramad
202945
2013-09-12