Baertling serigrafi

Baertling serigrafi
Baertling serigrafi
Baertling serigrafi
Baertling serigrafi

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BAERTLING, Olle (1911-1981): Xau, färgserigrafi, 1974, signerad, numrerad och daterad Baertling HC XVIII/XXV, 1962-74. Editerad av Denise René, Paris, bladstorlek 110 x 75 cm, oramad

202956

2013-09-13