Lars Florén teckning

Lars Florén teckning
Lars Florén teckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FLORÉN, Lars (1889-1979): "Åkare på Montparnasse", signerad och daterad L Florén-37, blandteknik, 14,5x22 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Hål i hörnen efter häftstift

202959

2013-09-28