Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
FLORÉN, Lars (1889-1979): "Åkare på Montparnasse", signerad och daterad L Florén-37, blandteknik, 14,5x22 cm
PROVENIENS: Färg och Form
Hål i hörnen efter häftstift
202959
2013-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här