Lars Florén teckning
2013-09-28
202959
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
FLORÉN, Lars (1889-1979): "Åkare på Montparnasse", signerad och daterad L Florén-37, blandteknik, 14,5x22 cm
PROVENIENS: Färg och Form
Hål i hörnen efter häftstift