Eldhundar gjutjärn
2013-09-12
202962
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ELDHUNDAR, 1 par, 1900-tal, gjutjärn, med dekor av antikiserande kvinnofigurer, höjd 32, längd 36 cm
Slitage