Reidar Aulie teckning
2013-09-29
202966
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AULIE, Reidar (Norge, 1904-1977): Syende kvinna, signerad Reidar Aulie, blyerts, 35,5x25,5 cm, oramad
PROVENIENS: Färg och Form