Tvättställ i koppar

Tvättställ i koppar
Tvättställ i koppar
Tvättställ i koppar
Tvättställ i koppar
Tvättställ i koppar
Tvättställ i koppar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANDFAT/TVÄTTSTÄLL, koppar, Belgien, rund form, blandare märkta "CHAUD" resp "FROID" samt rördelar medföljer, handfatets diameter 33,5 cm

Repor, slitage samt oxidering vid kant

202983

2013-09-12