Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANDFAT/TVÄTTSTÄLL, koppar, Belgien, rund form, blandare märkta "CHAUD" resp "FROID" samt rördelar medföljer, handfatets diameter 33,5 cm
Repor, slitage samt oxidering vid kant
202983
2013-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här