Trädgårdsmöbler

Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st., TRÄDGÅRDSBORD, 1900-tal, grön- och vitmålade, stomme i metall, bordets höjd 68, 88x48 cm

Bucklor, slitage

202999

2013-09-12