Ytterfoder gjutjärn
2013-09-12
203001
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YTTERFODER, gjutjärn, 1900-tal, dekor i form av lejonmaskaroner, höjd 27, bredd ca 48 cm
Slitage