Ytterfoder gjutjärn

Ytterfoder gjutjärn
Ytterfoder gjutjärn
Ytterfoder gjutjärn
Ytterfoder gjutjärn
Ytterfoder gjutjärn
Ytterfoder gjutjärn

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, gjutjärn, 1900-tal, dekor i form av lejonmaskaroner, höjd 27, bredd ca 48 cm

Slitage

203001

2013-09-12