Rolf Swedberg gips
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SWEDBERG, Rolf (1927-2008): "Moderslycka", signerad och numrerad R.Swedberg, 1/15, gips, höjd med svartmålad träsockel 15 cm,
UTSTÄLLD: Färg och Form, utställning 885, 22/9-10/10, 2001
Smärre spricka
203002
2013-09-29