Bil med flames

Bil med flames
Bil med flames
Bil med flames
Bil med flames
Bil med flames
Bil med flames

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPARKBIL, plåt och plast, 1900-talets slut, dekor i form av flames samt text "GOODBOYS", gummiklädda hjul, höjd 38, längd 78 cm

Repor, brukslitage, spricka i främre kofösare

203006

2013-09-12