Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPARKBIL, plåt och plast, 1900-talets slut, dekor i form av flames samt text "GOODBOYS", gummiklädda hjul, höjd 38, längd 78 cm
Repor, brukslitage, spricka i främre kofösare
203006
2013-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här