Axel Nilsson blyerts

Axel Nilsson blyerts
Axel Nilsson blyerts
Axel Nilsson blyerts
Axel Nilsson blyerts
Axel Nilsson blyerts
Axel Nilsson blyerts
Axel Nilsson blyerts
Axel Nilsson blyerts
Axel Nilsson blyerts
Axel Nilsson blyerts

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILSSON, Axel (1889-1981): Ur skissblock, 5 st blad, 4 signerade, 1 daterad Venezia-24, blyerts på papper samt 1 akvarell, 16x12-26x20 cm, oramade
PROVENIENS: Färg och Form

Tejpmärken, skador

203016

2013-09-29