Bordsplatå nysilver

Bordsplatå nysilver
Bordsplatå nysilver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSPLATÅ, nysilver, 1900-tal, skiva i spegelglas, dekor med motiv av blommor samt pärlstav, höjd ca 10 skivans diameter 37 cm

Slitage, lagningar

203017

2013-09-12