Axel Nilsson teckningar

Axel Nilsson teckningar
Axel Nilsson teckningar
Axel Nilsson teckningar
Axel Nilsson teckningar
Axel Nilsson teckningar
Axel Nilsson teckningar
Axel Nilsson teckningar
Axel Nilsson teckningar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 800 SEK

NILSSON, Axel (1889-1981): (9) Figurkompositioner, signerade, blyerts och tusch, varierande mått, oramade
PROVENIENS: Färg och Form

Skador, fläckar

203043

2013-09-29