Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 800 SEK
NILSSON, Axel (1889-1981): (9) Figurkompositioner, signerade, blyerts och tusch, varierande mått, oramade
PROVENIENS: Färg och Form
Skador, fläckar
203043
2013-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här