Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
URNA med lock, flintgods, Alf Wallander, Rörstrand, balusterformad, dekor med motiv av blommor, höjd 48 cm
Knopp med lagning, spricka, kantnagg, krackelyr
203050
2013-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här