Urna Alf Wallander

Urna Alf Wallander
Urna Alf Wallander
Urna Alf Wallander
Urna Alf Wallander
Urna Alf Wallander
Urna Alf Wallander
Urna Alf Wallander
Urna Alf Wallander

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

URNA med lock, flintgods, Alf Wallander, Rörstrand, balusterformad, dekor med motiv av blommor, höjd 48 cm

Knopp med lagning, spricka, kantnagg, krackelyr

203050

2013-09-13