Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
SKULPTUR, terracotta, Per Hasselberg, "Snöklockan", stående kvinna, signerad P Hasselberg L.P. Jörgensen Emeret, höjd 52 cm
´Sockel med nagg
203063
2013-09-13