Skulptur Hasselberg

Skulptur Hasselberg
Skulptur Hasselberg
Skulptur Hasselberg
Skulptur Hasselberg
Skulptur Hasselberg
Skulptur Hasselberg

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

SKULPTUR, terracotta, Per Hasselberg, "Snöklockan", stående kvinna, signerad P Hasselberg L.P. Jörgensen Emeret, höjd 52 cm

´Sockel med nagg

203063

2013-09-13