Miniatyr Napoleon

Miniatyr Napoleon
Miniatyr Napoleon
Miniatyr Napoleon
Miniatyr Napoleon

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRMÅLNING, 1800-tal, napoleonkrigare, signerad Folier, blandteknik, 9,5x13,5 cm

203076

2013-09-13