Visselpipa silver 1800-tal

Visselpipa silver 1800-tal
Visselpipa silver 1800-tal
Visselpipa silver 1800-tal
Visselpipa silver 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VISSELPIPA/BJÖRNPIPA, silver, stämplad 1864, med kedja i silver, pipans längd 5 cm, total vikt ca 30 g

203081

2013-09-13