Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOSA med miniatyrmålning, 1700/1800-tal, ben med förgylld mässing, invändigt med sköldpadd, diameter 8 cm
Mindre spricka
203098
2013-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här