Dosa 1700/1800-tal

Dosa 1700/1800-tal
Dosa 1700/1800-tal
Dosa 1700/1800-tal
Dosa 1700/1800-tal
Dosa 1700/1800-tal
Dosa 1700/1800-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSA med miniatyrmålning, 1700/1800-tal, ben med förgylld mässing, invändigt med sköldpadd, diameter 8 cm

Mindre spricka

203098

2013-09-13