Hugo Zuhr oljemålning

Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ZUHR, Hugo (1895-1971): "Paros", monogramsignerad samt daterad -51, olja på duk, 63x92 cm
PROVENIENS: Färg och Form

203108

2013-09-28