Bror Ingemar Fröberg oljemålning
2013-09-13
203120
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRÖBERG, Bror Ingemar (1921-1999): Klipplandskap, signerad Bror Ingemar, olja på pannå, 47x55 cm