André Bouhéret olja på duk

André Bouhéret olja på duk
André Bouhéret olja på duk
André Bouhéret olja på duk
André Bouhéret olja på duk
André Bouhéret olja på duk
André Bouhéret olja på duk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDRÉ BOUHÉRET (1900-tal): "La Jument blanche"/Det vita stoet, signerad och daterad 1969, olja på duk, 73x60 cm

203127

2013-09-14