Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
SMOLIANOFF, Salomon (1900-tal): Figurscen, blandteknik på papper, signerad S. Smolianoff, 13,5x18 cm
PROVENIENS: Inköpt på svensk-franska galleriet 1931
203137
2013-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här