Gustaf Sjöberg oljemålning

Gustaf Sjöberg oljemålning
Gustaf Sjöberg oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SJÖBERG, Gustaf (1870-1948): Kustmotiv, signerad och daterad 1947, olja på pannå, 24x32 cm

Med dedikation

203142

2013-09-13