Flintlåspistoler

Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

FLINTLÅSPISTOLER, par, signerade Utterberg Norkiöping (Peter U. 1703-1800), hestockar i valnöt med stålbeslag, hornäsor, försedda med löskolvar, längd 40 cm

Kompletterad, slitage

203145

2013-10-10