Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
FLINTLÅSPISTOLER, par, signerade Utterberg Norkiöping (Peter U. 1703-1800), hestockar i valnöt med stålbeslag, hornäsor, försedda med löskolvar, längd 40 cm
Kompletterad, slitage
203145
2013-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här