Oidentifierad konstnär 1800-tal oljemålning

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, byväg, olja på duk uppklistrad på pannå, otydligt signerad, 37x54 cm

Smärre krackeleringar

203167

2013-09-13