Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÄLLBORD, 1800-tal, bonad björk, höjd 68 cm, skivan 81x79 cm
Skador och lagningar, kortad
203173
2013-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här