Axel Jungstedt oljemålning

Axel Jungstedt oljemålning
Axel Jungstedt oljemålning
Axel Jungstedt oljemålning
Axel Jungstedt oljemålning
Axel Jungstedt oljemålning
Axel Jungstedt oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JUNGSTEDT, Axel (1859-1933): Porträtt av Gustaf Retzius, signerad och daterad Axel Ljungstedt 1903, olja på duk, 135x92 cm,
PROVENIENS:
Kungliga Vetenskapsakademien genom donation av Gustaf Retzius år 1919.

203178

2013-09-12