Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BAUER, John (1882-1918): Två litografier ur Troll (blad 2 och 8), signerade i blyerts John Bauer, litografi, 12x9 cm
203195
2013-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här