John Bauer två litografier

John Bauer två litografier
John Bauer två litografier
John Bauer två litografier
John Bauer två litografier

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BAUER, John (1882-1918): Två litografier ur Troll (blad 2 och 8), signerade i blyerts John Bauer, litografi, 12x9 cm

203195

2013-09-13