John Johan Börjeson figurgrupp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BÖRJESON, John, Johan (1835-1910): Figurgrupp, gips, signerad J Börjeson, höjd ca 41 cm
PROVENIENS:
Kungliga Vetenskapsakademien genom donation av Gustaf Retzius år 1919.

Lagning, ett mindre avslag

203197

2013-09-13