Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BRICKA, brons, Kina, troligen 1800-tal, reliefdekor med motiv av figurscen i pagod omgiven av drakar, diameter 55 cm
Slitage, en listdel saknas
203207
2013-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här