Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
PERSSON, Gunnar (1908-1975): Stilleben med tulpaner i vas och lykta, signerad och daterad Gunnar Persson 64, olja på duk, 100x81 cm
203242
2013-09-14