Gunnar Persson olja

Gunnar Persson olja
Gunnar Persson olja
Gunnar Persson olja
Gunnar Persson olja
Gunnar Persson olja
Gunnar Persson olja

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

PERSSON, Gunnar (1908-1975): Stilleben med tulpaner i vas och lykta, signerad och daterad Gunnar Persson 64, olja på duk, 100x81 cm

203242

2013-09-14