Bokskåp i valnötsrot

Bokskåp i valnötsrot
Bokskåp i valnötsrot
Bokskåp i valnötsrot
Bokskåp i valnötsrot

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1880-tal, fanerat i valnöt samt valnötsrot, höjd 196, 76x35 cm, nyckel finns

Fanerskador och fanerbortfall

203251

2013-09-14