Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, 1880-tal, fanerat i valnöt samt valnötsrot, höjd 196, 76x35 cm, nyckel finns
Fanerskador och fanerbortfall
203251
2013-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här