George Arthur Fripp akvarell
2013-09-14
203259
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
FRIPP, George Arthur (1813-1896): Hamnmotiv med bord, signerad och daterad GA Fripp 1836, akvarell, 21x31 cm