Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad i trycket Max Walters -57, signerad Max Walters, 42/200, serigrafi med guldprägling, 58x62 cm
203265
2013-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här