Max Walter Svanberg serigrafi

Max Walter Svanberg serigrafi
Max Walter Svanberg serigrafi

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad i trycket Max Walters -57, signerad Max Walters, 42/200, serigrafi med guldprägling, 58x62 cm

Kuntoraportti

203265

Päivämäärä:

2013-09-14