Max Walter Svanberg serigrafi
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad i trycket Max Walters -57, signerad Max Walters, 42/200, serigrafi med guldprägling, 58x62 cm
Kuntoraportti
203265
Päivämäärä:
2013-09-14