Bläckställ 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLÄCKSTÄLL, 1800-talets andra hälft, svärtat trä, metall, delvis förgyllt, dekor av fåglar, längd 23 cm

Beslag till bläckhorn saknas, nagg, färgbortfall

203277

2013-09-14