Lodbössa

Lodbössa
Lodbössa
Lodbössa
Lodbössa
Lodbössa
Lodbössa

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LODBÖSSA, svensk, med slaglås, 1800-tal, signerad, graverat lås, oktagonal pipa, helstock, längd 132 cm

stockskador

203283

2013-10-10