Skåp i barockstil

Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 2 delat, barockstil, skuren trädekor, 2 hyllplan, fotavslut med lejontassar, dörrar med glas, äldre delar, höjd 228, 100x50 cm,
PROVENIENS:
Kungliga Vetenskapsakademien genom donation av Gustaf Retzius år 1919.

Skador, nyckel saknas

203288

2013-09-14