Bulkruka tekanna 18/1900-tal

Bulkruka tekanna 18/1900-tal
Bulkruka tekanna 18/1900-tal
Bulkruka tekanna 18/1900-tal
Bulkruka tekanna 18/1900-tal
Bulkruka tekanna 18/1900-tal
Bulkruka tekanna 18/1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BULKRUKA, TEKANNA, 18/1900-tal, koppar, mässing, höjd 18-20 cm

Bucklor, smärre skador

203290

2013-09-14